محل تبلیغات شما
سلام بچه ها
اول خبره رو میگم

یه سریاتون خیلی دارین منو حمایت میکنید و ازتون واقعا متشکرم. میدونین من میخواستم وب رو ببندم چون حالم گرفته میشد وقتی میدیم نظرات وبموبی که این همه وقتمو رو صرفش کردم از 10000 تا رسیده به 2000 تا. حالم گرفته شد اونایی که منو میشناسن میدونن که من خیلی زود ناامید میشم برای همین ناامید شدم و دیگه نمیخواستم فعالیت بکنم  اما شماهایی که دارین بهم نظر میدین تا نظرات وبم وب من حقیر که قابل شمارم نداره برای همتونه این طوری بره بالا یه انگیزه ای داخلم شکل گرفت. هدفم این بود که معروف ترین وب کدنویسی بشم و این هدف با تعداد نظرات مهمه ولی با کم شدنشون احساس پوچی بهم دست داد.چونکه وب من رایگانه الان حتما میپرسید منکه اینقدر نظرات برام مهمه چرا وبو رایگان کردم؟ خوب دلیلش این بود که میدونم کسی که سفارش میده خیلی زحمت میکشه تا نظراتش رو بده و خیلی از مردم به خاطر تعداد نظرات زیاد از خیر سفارش دادن میگذرند و با وبی که ظاهر عالی ای نداره ادامه میدند و اظاهر وب خیلی مهمه چون بعد از یه مدت از وبتون خسته میشید و دیگه توی وب نمیاین و چونکه وبتون ظاهرش کسل کنندس بازدید زیادیم نداره. خوب من نمیخواستم این اتفاق بیافته. با رایگان کردنش داشتم راه دوستم اتوسا رو ادامه میدادم و اینکه داشتم افراد رو تشویق میکردم که به خاطر سفارش یه قالب خوشگل رایگانم که شده یا حتی داشتن یه وب خوشگل یه وب بزنن و دوست پیدا کنند. چون این وب ممکنه براشون در اینده مفید باشه.خیلیا از همین وب شروع کردند تا معروف شدند و کسب و کاری راه انداختند خوب باید بگم که الانم قرار نیست سفارشات پولی و نظری بشه،درسته که از کم شدن تعداد نظراتم ناراحتم اما نمیتونم به خودم اجازه بدم تاوان پوچی وب من رو کس دیگه ای بده،پس وب همون طور رایگان میمونه به دلایلی که بالا گفته شد.  از این بابت خیالتون راحت سفارشات رایگانه
خیلی حرف برای گفتن دارم ولی حس میکنم تو دلم بمونه بهتره
و اینکه از همتون که دارین کمکم میکنید نظراتو برگردونم از صمیم قلبم تشکر میکنم. اگه کاری هست که در عوضش میتونم انجام بدم بهم بگین و لطفا این حمایتتونو از من دریق نکنید من الان بیشتر از همیشه به حمایتاتون نیاز دارم. 

خوب بریم سر سفارش لونا
بیا جانم اینم دکمه هات

قالب بارونههههههه برای بلاگفا

نویسنده جدید(معرفی نامه)

ایکن سفارشی مهتا جونم

وب ,رو ,یه ,خیلی ,نظرات ,سفارش ,وب من ,که دارین ,و دیگه ,وبی که ,نظرات وبم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلنوشته inircaplau Calvin's collection تهران شناسی Sigit Hermawan Neil's info یادگیری و موفقیت Bridget's life Diane's memory آواز قو